Türkiye’nin çelik sektörüne yön veren lider üreticisi olarak, faaliyetlerimizi yasalara ve etik kuralara uygun, paydaşlarımıza değer yaratan, sorumlu ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla sürdürüyoruz.

İtibarımızın sürdürülebilir olması bakımından tüm karar ve faaliyetlerimizde Etik Kurallar ve Çalışma İlkelerimiz ile Yolsuzlukla Mücadele Politikamız yol gösterici bir kılavuz niteliğindedir. İş ilişkilerimizde ve tüm faaliyetlerimizde “Etik Kurallar ve Çalışma İlkelerimiz ile Yolsuzlukla Mücadele Politikamız doğrultusunda hareket ediyor; etik değerlerimizi, sorumluluklarımızı, beklentilerimizi ve uygulama standartlarımızı bir bütünlük içerisinde yürütüyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Kalite, Enerji ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri politikamız; süreçlerle yönetime, hedeflerimize uygun kaynak sağlamaya, sistemlerimizi ve performansımızı sürekli iyileştirmeye, tüm çalışanlarımızın bilincini artırmaya ve sorumlulukları kapsamında liderlik göstermeleri için fırsat tanımaya dayanıyor.

Sürdürülebilir Gelecek

Sürdürülebilir geleceğin ancak sürdürülebilir çelik üretimiyle mümkün olduğu ilkesinden yola çıkarak, iyi bir kurumsal vatandaş ve bir çözüm ortağı olarak ürettiğimiz çelikle hayatın her alanına dokunuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgeler başta olmak üzere toplumsal gelişime katkı sağlamak üzere projelerimizi ve faaliyetlerimizi kurumsal sosyal sorumluluk politikamız doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. 

Kalite Sertifikalarımızı İnceleyin

Kalite Sertifikalarımız

İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Kalite, Enerji ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri politikamız; süreçlerle yönetime, hedeflerimize uygun kaynak sağlamaya, sistemleri ve performansı sürekli iyileştirmeye, tüm çalışanlarımızın bilincini artırmaya ve sorumlulukları kapsamında liderlik göstermeleri için fırsat tanımaya dayanır.

Demir çelik sektöründe ulusal ve uluslararası standartlara uygun çelik ürünleri üreterek ülkemiz ekonomisine katkı sağlar.

Yönetim Sistemleri Politikamızı indirmek için tıklayınız.